Култура

81 автори с близо 120 творби ще участват във ІІ Национална младежка изложба „GO AHEAD / ПРОДЪЛЖАВАЙ’ 2021”

81 автори с близо 120 творби ще вземат участие във ІІ Национална младежка изложба „GO AHEAD / ПРОДЪЛЖАВАЙ’ 2021”. Това реши журито, а изложбата ще се проведе на 11 май 2021 г. от 17:30 часа. На откриването ще бъдат обявени и наградените автори.

Ето списъкът с одобрените за участие в изложбата автори:

  1. Адриан Иванов Аврамов – „Пейзаж от Ичера”, „Изследване”
  2. Албена Петкова – „Лека нощ“, „Спящ“
  3. Алекс Христианова Панова – „Тя е безлична”
  4. Александра Ганева – „Отвличането на Европа“, „Завист“
  5. Александра Христова Александрова – „Колекция спомени”, „Дом II“
  6. Александрина Дакова – „Стълбище“, „Къщата“
  7. Александър Илиев Александров – „Freedom/Свобода”
  8. Ангел Александров Христов – „Анн преди турнира” , „Сайо Акаджима и Кизгюн Карамиз”
  9. Анелия Николаева Мартинчева – „Ветропоказател“
  10. Анита Руменова Арсова – “Speaking with a virus / „Разговори с един вирус”
  11. Антон Веселинов Джуров – „Ритуал”
  12. Артемий Кирилович Овчинников – „Коледен натюрморт”
  13. Биляна Генчева Филипова – „Зима”
  14. Blanka Krisztova – „Moravia”
  15. Богдан Иванов Богданов – „Прозорец”, „Динамика”
  16. Богомил Маринов Иванов – „Студента – шут в двора на живота”
  17. Борислава Георгиева Захариева – „Forest I”, „Forest II”
  18. Валентин Митев – „No connection”
  19. Велина Георгиева Сталева – „Импресия I” , „Импресия II”
  20. Весела Бисерова Николова – „Пясъчни яйца I”, „Пясъчни яйцаII”
  21. Веселина Емилова Маринова – „Вселена от знания”
  22. Виктория Сергеевна Титова – „Велико Търново през моя поглед”
  23. Владимир Теодоров Мичев – „Състояния”
  24. Вълчо Трифонов Вълчев – „Тихи писъци 1“, „Тихи писъци 3“
  25. Габриела Лилова Карайланова – „Топла стая”
  26. Ганчо Йорданов Ганев – Гана – „Емоциите днес”
  27. Георги Симеонов Маринов – „Микро”, „Алтер”
  28. Гергана Ивайлова Балабанова – „Позитив“, „Негатив“
  29. Деница Иванова Дакова – „Грешка”
  30. Деница Миленова Бонева – „Wings of Liberty”
  31. Джесика Живкова Ризова – „Миг”
  32. Дилян Пламенов Ангелов – „Портрет на жена”
  33. Димитър Иванов Бучуков – „Бурята”
  34. Димо Руменов Димов – „Танц“, „Извисяване“
  35. Драгна Павловска – „Приятел“,
  36. Елпида Лазаро Лайлакиду – „Игра”
  37. Зорница Красимирова Йовева – „Лодки”, „След буря”
  38. Зорница Николаева Стефанова – „Безименната жена”, „Целувката”
  39. Ивон Стефанова Кючукова – „Очакване”
  40. Илкер Аднанов Даналов – „Прозорци”
  41. Ирина Руменова Иванова – „Сутрешно кафе”, „Време за кафе”
  42. Калин Руменов Михов – „Преход”, „Лекотата на битието”
  43. Калина Анчева Мавродиева – Такова „Връх Марагидик”, „Да можеш да летиш“
  44. Карина Георгиева Влаева – „Unnamed”
  45. Катерина Бориславова Чакърова – „Вплитане”
  46. Кирил Георгиев Кръстев – „Жужа“
  47. Ксения Сталинова Иванова – „Отливи”, „Отвътре-Навън”
  48. Ксения Юриевна Дворникова – „La Indepenclencia“, „Триптих – Ами ти си момиче”
  49. Лена Неделчева Тодорова – „Приказка“, „Космос“
  50. Марина Еременко – „Не се страхувай, аз съм с теб”
  51. Мария Пламенова Белчева – „Щастие”
  52. Мартин Златков Маринов – „Фактури I”, „Фактури II”
  53. Мартин Николаев Митев – „Пейзаж с дете”
  54. Мила Иванова Веселинова – „Сутрешен чай”
  55. Милена Кирилова Младенова – “Белла”
  56. Мирела Бонева Събева – „Композиция 1”, „Композиция 2”
  57. Надежда Пламенова Къцарнова – „Съзерцанието”
  58. Никола Руменов Михов – „Композиция I”, „Композиция II”
  59. Николета Красимирова Иванова – Стоимирова – „Въздух”
  60. Петра Иванова Димитрова – „Зелената къща“
  61. Пламен Николаев Кондов – „Дъжд в бившата гора I”, „Дъжд в бившата гора II”
  62. Полин Калоянова Чакалова – „Химера”
  63. Полина Николаева Ковачева – „Време“
  64. Радка Стефанова Стоева – „ZOOM I”, „ZOOM II”
  65. Радомира Георгиева Йорданова – „BAD ROBOT”, „F1 + F2”
  66. Ренета Димитрова Павлова – „Знак”, „Време”
  67. Северина Даниелова – „Сянка“, „Appeardisappear“
  68. Симеон Живков Желев – „Covid“, „КОВИД 3“
  69. Симона Станиславова Йорданова – „Полет 1”, „Полет 2”
  70. Славена Иванова Николова – „Silent Lockdown”
  71. Станимир Станиславов Веселинов – „Хляб”
  72. Станка Витанова Александрова – „Звук и тишина”
  73. Стела Димова Димова – „Полет”
  74. Стефан Владимиров Стефанов – „Учителят”, „Страдание и възторг”
  75. Теодора Ганчева Ганева – „Обрат”
  76. Теодора Цветославова Георгиева – „Детство”
  77. Тереза Томанова – „On a trip“, „Two oposites“
  78. Християна Йорданова Йорданова – „Тотем”, „Левитация”
  79. Цветослава Христова Цветкова – „Спомен“
  80. Яна Любенова – „Любовта е отдаване”
  81. Яница Валентинова Димитрова – „Мелодия на времето”