Зам.-министър председателят Томислав Дончев открива конференция на тема „Стойността на комуникациите в дигиталната ера”. Форумът ще се проведе на 23 ноември в аулата на Великотърновския университет. Организира се от Сдружение „Знание – интензивно развитие”. Накъде са се запътили медиите след дигиталния бум, как медиите ще останат печеливши и релевантни за потребителите въпреки социалните мрежи и алтернативните канали за създаване и разпространение на съдържание – са част от темите, които ще бъдат дискутирани на събитието. Сред участниците са Джона Бърк, изпълнителен директор на Международната асоциация за оценка и измерване на комуникациите, Ана Ади от Берлинския университет, главни редактори на български национални издания, специалисти по маркетинг и корпоративни комуникации.




