Водач, употребил солидно количество алкохол, установиха служители на РУ – Г. Оряховица. Вчера следобед в с. Драгижево е извършена проверка на лек автомобил, управляван от 39-годишен местен жител. При проверка на водача за употреба на алкохол, апаратът е отчел 3,57 промила. Той е оказал кръвна проба. Задържан е за срок до 24 часа по ЗМВР. Започнато е бързо производство.




