Полиция

Спасиха от огнен ад 150 животни в Горна Оряховица

150 животни спасиха пожарникарите снощи от огнен ад в Горна Оряховица. Пожарът лумнал малко след 18 ч. след късо съединение в склад на ул. „Бабинец” в железничарския град. На място се отзовали шестима огнеборци с две пожарни коли. Огънят унищожил 500 бали фураж и 40 кв.м покрив. Спасени са 150 животни и три сгради.