Workshop под наслов „Работилница на мечтите” ще се проведе на 28 октомври от 13 часа в Къщата на езиците „Дарплей” във Велико Търново. Целта му е всеки сам да напише сценария на мечтите си и да го изиграе.
Водещ на курса ще е Стоян Борисов. Той има над двадесет роли в театъра. Играе в “Сълза и Смях“, Сфумато, Пловдив, Сливен, Казанлък. Снима в киното и телевизията – “ Непознатата Земя“, Стъклен Дом“ и Star Mashine. В момента играе в Търновския театър.
„Целият свят е сцена и всички ние сме актьори на нея – влизаме, излизаме и за своето време всеки от нас играе различни роли….“ Това е казал Шекспир преди 500 години. А ние осъзнаваме ли, че играем? Харесват ли ни ролите, които играем? Защо да не изберем да играем роли, които ни харесват? Защо да не изберем да ИЗИГРАЕМ и ИЗЖИВЕЕМ мечтите си?, коментират организаторите.