Спорт

Етър разгроми Дунав с 3:0

Пореден успех постигна с лекота отборът на Етър, който разгроми с 3:0 над Дунав (Русе). В срещата от 21-ви кръг на Първа лига, голове в актива на болярите вписаха Флорент Боджадж, Даниел Младенов и Милчо Ангелов. Спортните медии вече обявиха мача, който футболистите на Красимир Балъков изиграха като много силе, а с това заявката за влизане в българския Топ 6 вече става все по-сериозна. Ще изместят ли от шестото място Черно море – предстои да разберем.

С мечтан старт във вратата на Дунав се разписа Боджадж в началото на второто полувреме. След контраатака втория гол майсторски заби Младенов в 69-та минута. Третото попадение пристигна в 82-ата минута след центриране на Здравко Илиев към резервата Милчо Ангелов.

В следващия кръг “виолетовите” гостуват на Берое, а Дунав приема Верея.